Wapowanie, vaping – te słowa mogą brzmieć dla ciebie niezrozumiale. Jeśli dotychczas twoje doświadczenia z konopiami opierały się na paleniu lub olejkach, przedstawiamy zdrowszą i bardziej wydajną alternatywę. Spróbuj vapingu i wejdź na wyższy poziom konopnych doznań. Podpowiadamy, jak wapować z klasą.

Wokół vapingu powstała cała subkultura. Po vape peny sięga wiele młodych osób, wśród których inhalacja parą wodną stała się zwyczajnie modna. Waporyzatory nie wytwarzają gryzącego dymu charakterystycznego dla papierosów, a ich zapach ulatnia się po kilku minutach. Chociaż nie można powiedzieć, że wapowanie stanowi stuprocentowo zdrowy nawyk, na pewno jest lepszą alternatywą niż palenie.

Vapowanie to inhalacja parą wodną powstałą w wyniku podgrzania płynnego roztworu lub suszu. Waporyzator umożliwia ustawienie temperatury, przy której nie dochodzi do wytwarzania szkodliwych substancji smolistych. Dlatego vape peny są idealnym narzędziem do ekstraktów konopnych.

Nie można zaprzeczyć, że palenie jointów to przyjemny rytuał, jednak spalanie suszu prowadzi do utraty wielu cennych substancji. Jeśli zależy ci na skorzystaniu z prozdrowotnych właściwości kannabinoidów i terpenów, regulacja temperatury to absolutny must have. 

Jaki waporyzator wybrać na początek?

Wybór waporyzatorów na rynku jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobom szukającym eleganckiego i dyskretnego urządzenia polecamy vape peny AVD. Nie podgrzewasz w nich suszu, a płynny ekstrakt o idealnie wyważonych proporcjach cennych kannabinoidów i terpenów. Nie musisz przejmować się ustawianiem temperatury – jednym przełącznikiem wybierasz odpowiedni tryb i cieszysz się najczystszym smakiem konopnej ambrozji.

W waporyzatorze należy zwrócić uwagę na zastosowane materiały oraz wytrzymałość baterii. Rozładowany vape pen podczas stresującego dnia w pracy to ostatnie, czego ci życzymy. Każde urządzenie wymaga raz na jakiś czas podłączenia do ładowarki. Jednak różnica w czasie działania między chińskimi waporyzatorami, a bateriami STIK czy ALPHA jest ogromna

Wapowanie – skutki uboczne oraz jak im zaradzić

Wysokiej jakości destylat i porządny vape pen to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o zdrowe i efektywne vapowanie. Pamiętaj, aby nie przekraczać dozwolonej temperatury podgrzewania. Dochodzi wtedy do wytwarzania substancji smolistych, które osiadają w twoich drogach oddechowych. Odradzamy stosowanie liquidów z nikotyną mających niewiele wspólnego ze zdrowiem.

Vaping potrafi przynieść wiele korzyści, o ile używasz jakościowych ekstraktów roślinnych. Para wodna nasączona kannabinoidami wnika do krwiobiegu dużo szybciej niż olejki CBD. Pierwsze efekty odczujesz po kilku minutach od wzięcia pierwszego bucha. W zależności od wybranej mieszanki terpenowej może to być poprawa nastroju, odprężenie czy zwiększenie koncentracji.

Twoja motywacja do rozpoczęcia wapowania nie ma znaczenia. Możesz robić to ze względu na obecną modę, chęć zadbania o zdrowie czy cokolwiek innego. Zawsze wybieraj jakościowy sprzęt i destylaty, które przyniosą twojemu organizmowi korzyści zamiast szkód. Połącz przyjemne z pożytecznym i zaopatrz się w vape pen od Sunny Vape.

Na rynku znajdziesz duży wybór vape penów. Warto potraktować zakup jako inwestycję we własne zdrowie. W chińskich, tańszych zamiennikach trudno o materiały z certyfikatami bezpieczeństwa czy intuicyjną regulację temperatury. Droższy pen będzie bardziej wydajny, dzięki czemu różnica w cenie szybko ci się zwróci. Postaw na jakościowy sprzęt oraz ekstrakty tworzone przez osoby, dla których konopie to pasja i ważny element codziennego życia.