Obecnie większość osób lubiących ekstrakty roślinne wie, czym jest vape pen. Dobre opinie o wyjątkowych waporyzatorach zataczają coraz szersze kręgi. Jeśli chcesz wznieść swój vaping CBD na nowy poziom, pora zaopatrzyć się w jakościowe urządzenie. Dowiedz się, jaki vape pen wybrać.

Dyskretny pen umożliwia komfortową inhalację w każdym momencie dnia. Prostota użytkowania i elegancki design czynią go idealnym towarzyszem zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego wyjścia. Nowoczesne waporyzatory łączą estetykę z efektywnością, dlatego są wyborem dla najbardziej wymagających entuzjastów i entuzjastek ekstraktów roślinnych.

Co to vaping? Poznaj nowe oblicze ekstraktów konopnych

W ostatnich latach vaping stał się dla wielu synonimem prestiżu. Jest to inhalacja parą wodną nasączoną substancjami zawartymi w płynnym roztworze umieszczonym w jedno- lub wielorazowym kartridżu. Przerzucają się na niego palacze papierosów, jednak my polecamy vapowanie wszystkim osobom uwielbiającym konopie.

Waporyzacja to najszybszy sposób na dostarczenie aktywnych substancji organizmowi. W przeciwieństwie do olejków CBD, para wodna nie przechodzi procesu trawienia. Błony śluzowe płuc wchłaniają większość konopnego bogactwa, co odczujesz w zaledwie kilka minut po pierwszym zaciągnięciu. Podczas vapingu nie wytwarzają się szkodliwe substancje smoliste, dlatego uchodzi za dużo zdrowszą formę przyjmowania ekstraktów roślinnych. 

Warto zauważyć, że byle waporyzator nie wystarczy, aby doświadczyć inhalacji na odpowiednim poziomie. Duże kłęby pary wodnej są widowiskowe, ale mają sens jedynie w połączeniu z odczuwalnymi efektami dla ciała i ducha. Dlatego coraz więcej osób wybiera intuicyjne vape peny. Nie tylko wyglądają znacznie lepiej niż nieporęczne waporyzatory starszej generacji, ale też zapobiegają przegrzaniu cennego ekstraktu dzięki regulacji temperatury. 

Poziom nagrzania roślinnego wkładu odgrywa główną rolę w zakresie uzyskanych efektów. Niższe temperatury są idealne dla osób pragnących doświadczyć wyjątkowych doznań smakowych. Z kolei wyższe mogą przynieść bardziej intensywne efekty dla ciała i umysłu. Wybór odpowiedniej mieszanki terpenów nie pozostaje bez znaczenia. Konopie mają do zaoferowania znacznie więcej niż CBD. Warto próbować różnych ekstraktów, aby wybrać idealny dla siebie.

Jaki vape na początek dla mniej i bardziej zaawansowanych?

Czujesz, że vaping to coś dla ciebie? Pytanie, jakiego vape kupić na początek. Osobom dopiero zaczynającym przygodę z ekstraktami roślinnymi polecamy nasze vape peny jednorazowe. Do wyboru masz kilka profili terpenowych o różnych smakach. Nie spiesz się – jednorazówka to około 350 zaciągnięć, które pozwolą ci poznać pełen wachlarz doznań smakowych, fizycznych i duchowych.

Dla bardziej doświadczonych użytkowniczek i użytkowników proponujemy wielorazowe vape peny AVD. Dokupujesz do nich jedynie wymienne kartridże. Na jakość urządzenia wpływają wykorzystane materiały oraz moc baterii – w naszej ofercie STIK lub ALPHA. Surowce powinny być odporne na wysokie temperatury. Dobry vape pen jest elegancki, dyskretny i pozwala cieszyć się waporyzacją przez długie godziny.   

Jak używać vape pena?

Vape pen może towarzyszyć ci w każdym momencie dnia. Bez problemu zmieścisz go do kieszeni czy torebki. Para wodna nie ma gryzącego zapachu typowego dla papierosów, więc wapować możesz bez wychodzenia na zewnątrz.

Przed pierwszym użyciem pamiętaj o naładowaniu baterii do końca. Następnie przykręć cartridge z liquidem i przesuń przełącznik regulacji temperatury na odpowiedni tryb. Pora na wielki moment – przyłóż ustnik do ust i głęboko zaciągnij się parą wodną wypełnioną tym, co najlepsze w konopiach. Lekka wibracja podpowie, kiedy zrobić przerwę. 

 

Na rynku znajdziesz duży wybór vape penów. Warto potraktować zakup jako inwestycję we własne zdrowie. W chińskich, tańszych zamiennikach trudno o materiały z certyfikatami bezpieczeństwa czy intuicyjną regulację temperatury. Droższy pen będzie bardziej wydajny, dzięki czemu różnica w cenie szybko ci się zwróci. Postaw na jakościowy sprzęt oraz ekstrakty tworzone przez osoby, dla których konopie to pasja i ważny element codziennego życia.